Askeri Personele Araba Indirimi Ne Kadar?(Çözülmüş)

Renault Oyak indirimi 2021 Ne Kadar? Askeri personele özel olarak hazırlanan sıfır araba kampanyası çerçevesinde Renault Oyak indirimi %10 olarak belirlenmiştir. Yani sıfır bir Renault marka aracın liste fiyatı üzerinden %10 indirim uygulanacaktır.

Oyak indirimi kimlere verilir?

OYAK indiriminden kimler faydalanabilir? Oyak sıfır araç satın alımlarında üyelerine özel olarak her yıl Dacia ve Renault markalarında indirim uygulanmaktadır. Bu indirimden hangi üyeler yararlanabilir sorusu her zaman sorulmaktadır. Oyan indiriminden Oyak ‘a pirim ödeyen tüm personeller yararlanabilmektedir.

OYAK 2021 araç kampanyası ne zaman?

OYAK 2021 araç kampanyası haziran sonunda başlayacak olup Aralık 15’e kadar devam edecektir. Sınırlı sayıdaki Dacia modellerinde geçerli olacak kampanyaya katılım için aracın indirimli fiyatı üzerinden yüzde 30 peşinat ödenmesi gerekmektedir.

OYAK araç kampanyası ne zaman sona eriyor?

Eylül ayında gelindiğinde Oyak Kurumu tarafından Eylül bülteninde Oyak araba kampanyası için 2021 yılında yapılmayacağı açıklaması yapıldı. Avantajlı fiyatlar üzerinden araç alma hayali kuran Oyak kurum üyeleri 2021 yılında hayal kırıklığı yaşadıktan sonra gözlerini 2022 yılına çevirdiler.

OYAK araç kampanyası 2022 ne zaman?

2022 yılında planlanan OYAK Renault kampanyası araç stokunun çok az olmasından dolayı 2022 Haziran ayından itibaren yapılması planlanmaktadır. Daha önce 2022 Şubat ayında yapılması planlanan bu kampanya özellikle çip krizi ve araç stokçuları yüzünden 2022 Haziran ayına ertelendi.

Oyak tan kimler yararlanabilir?

205 sayılı Ordu Yardımlaşma Kurumu Kanunu hükümleri uyarınca, Türk Silahlı Kuvvetleri kadrolarında görevli bütün muvazzaf Subay, sözleşmeli Subay, Askeri Memur, muvazzaf Astsubay, sözleşmeli Astsubay ve Uzman Jandarmalar, OYAK ‘ın Zorunlu Daimi üyeleri iken; Uzman Erbaşlar ile Milli Savunma Bakanlığı, Jandarma Genel

You might be interested:  Askeri Lise Hangi Şehirlerde Var?(Doğru cevap)

Oyak indirimi hangi araçlarda?

2021 Oyak Askeri Personel Araba Kampanyası Oyak araba kampanyası çerçevesinde Renault Megane, Yeni Taliant, Renault Clio modellerini satışa sunacak. Ayrıca Dacia Sandero ve Duster modelleri de bu kampanya çerçevesinde satın alınabilecek modeller arasında yer almaktadır.

OYAK araç kampanyası nedir?

Oyak araba kampanyası ödeme planı kapsamında her yıl düzenli olarak mevcut araç fiyatının %30 oranını peşin bir şekilde talep etmektedir. Kalan rakam üzerinden de 48 Aya kadar 0 faiz oranı sunduğu gibi, daha yüksek vadelere de düşük faiz politikası gütmektedir.

OYAK personeli ne demek?

Ordu Yardımlaşma Kurumu ( OYAK ), 1 Mart 1961 tarih ve 205 sayılı kanun ile kurulmuş, özel hukuk hükümlerine bağlı, TSK mensuplarının yardımlaşma ve emeklilik fonudur. OYAK ‘ın yönetiminde sivil devlet memurlarıyla birlikte muvazzaf askerler de vardır. Temsilciler Meclisi yönetiminde ise hizmet veren dört general bulunur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *