Istanbul Ordu Uçak Biletleri Ne Kadar?(En iyi çözüm)

Istanbul’dan Ordu’ya uçak var mı?

Normal zamanlarda haftalık olarak İstanbul Sabiha Gökçen – Ordu arası toplam 69 direkt uçuş gerçekleşiyor. Günlük ortalama 9 kalkış mevcut.

Istanbul Ordu otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Ordu otobüs bileti 200,00 TL’dir.

Istanbul Ordu kac saat ucak?

İSTANBUL ile ORDU Arası Uçakla 1 saat 4 dakika sürmektedir. İSTANBUL – ORDU arasındaki uçuş mesafesi 748 km dir. 748 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km /h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 1 saat 4 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Sabiha Gökçen Ordu Giresun uçakla kaç saat?

ordu giresun ile Istanbul Sabiha Gokcen International Airport Arası Uçakla Kaç Saat Sürer. ordu giresun ile Istanbul Sabiha Gokcen International Airport Arası Uçakla 1 saat 3 dakika sürmektedir.

Istanbul Giresun otobüs bileti kaç para?

En ucuz İstanbul – Giresun otobüs bileti 180,00 TL’dir.

Giresun’da Havalimanı bulunur mu?

Ordu- Giresun Havalimanı Ordu’nun Gülyalı ilçesi ile Giresun ‘un Piraziz ilçeleri arasında inşa edilmiş olup Ordu il sınırları içerisindedir. Ordu- Giresun havalimanının yurt içi havayolu trafiğini Türk Hava Yolları, Anadolu Jet ve Pegasus oluşturmaktadır.

Istanbul Giresun uçak ile kaç saat?

İstanbul Giresun Uçak Bileti Pegasus Pegasus’un İstanbul Giresun seferleri doğrudan uçuşla yapılıyor. Yolculuk süresi 1 saat 35 dakika olarak ölçülüyor.

You might be interested:  Ordu Fındık Ne Zaman Toplanır 2020?(Çözünme)

Istanbul trabzon uçak bileti kaç para?

İstanbul – Trabzon Uçak Bileti

  • Trabzon – İstanbul. Uçak Bileti 212,99 TL.
  • Trabzon – İstanbul. Otobüs Bileti 210,00 TL.
  • İstanbul – Trabzon. Otobüs Bileti 210,00 TL.

Ordu’da hava alanı var mı?

Ordu Hakkında Şehir yıllardır Karadeniz sahil yolu üzerinde olması sebebiyle önemli bir ulaşım merkezidir konumundadır son yıllarda yapımı tamamlanan Ordu Giresun Havalimanı sayesinde şehrin bu konumu daha da güçlenmiş bulunmaktadır. Ordu Giresun Havalimanı Ordu ile Giresun illeri arasında yer almaktadır.

Ordu ilinde havaalanı var mı?

Ordu hava ulaşımı Ordu -Giresun Havalimanı ile sağlanabilmektedir. Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 17 km gibi yakın bir mesafede yer almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *