Izmir Ordu Caddesi Hangi Mahallede?(Çözüm bulundu)

Ordu Caddesi 38.394554 enlem ve 27.117470 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Doğanay Mh. ve Karabağlar ilçesine bağlıdır. Ordu Caddesi haritası İzmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Ordu Caddesi posta kodu 35110.

Uluönder Caddesi hangi mahallede?

Uluönder Caddesi Haritası Karabağlar ilçesine bağlıdır. Uluönder Caddesi haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Uluönder Caddesi posta kodu 35160.

Ordu Caddesi ne mahallesi?

Ordu Caddesi 41.009117 enlem ve 28.965611 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Beyazıt Mh. ve Fatih ilçesine bağlıdır.

İzmir bahçeli evler nereye bağlı?

Bahçelievler Mahallesi 38.401897 enlem ve 27.117559 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Bahçelievler Mh. ve Karabağlar ilçesine bağlıdır. Bahçelievler Mahallesi haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

İzmir yeşilyurt nereye bağlı?

Yeşilyurt, İzmir ilinin Karabağlar ilçesinde bir semt. İzmir ‘in en merkezi ve en büyük semtlerinden biridir.

Nazilli Ordu Caddesi hangi mahallede?

Zafer Mah., Ordu Cad., No:2, Nazilli, Aydın, Türkiye, Ali Molla İş Hanı, Dk:D.

Ordu Caddesi neden kapatıldı?

İstanbul’un Fatih ilçesinin en yoğun caddesi olan Ordu Caddesi ve çevresi UKOME kararıyla 16 Ağustos tarihinden itibaren Yayalaştırma ve Kontrollü Trafik Sirkülasyonu projesi kapsamında trafiğe kapatıldı.

Gaziantep Ordu Caddesi hangi semtte?

Ordu Caddesi 37.059277 enlem ve 37.356743 boylamda yer almaktadır. Semt/Mah olarak Ordu Cd ve Şahinbey ilçesine bağlıdır.

You might be interested:  Kurtuluş Savaşında Düzenli Ordu Ne Zaman Kuruldu?(Çözülmüş)

Şirin Evler nereye bağlı?

Şirinevler, İstanbul’un Bahçelievler ilçesine bağlı mahalle. 1964 yılında mahalle olmuştur. İlk yerleşimin Megaralıların İstanbul’a gelişlerinden itibaren sebze ve meyve bahçesi olarak kullanılan geniş ovadır.

Izmir yeşilyurt nerede?

Yeşilyurt İzmir ilinde yer almakta olup, Yeşilyurt Karabağlar ilçesine bağlıdır. Yeşilyurt haritası konumu ise 38° 23′ 54.5244” Kuzey ve 27° 6′ 56.9520” Doğu gps koordinatlarıdır. Yeşilyurt bağlı olduğu Karabağlar ilçe merkezine 9 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Izmirde kaç tane ilçe var?

İzmir ‘in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla olmak üzere 30 ilçesi bulunuyor.

Izmir yeşilyurt arası kaç kilometre?

İzmir ‘den araba ile ( İzmir Yeşilyurt arası 240 kilometredir.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *