Ordu Devlet Hastanesi Göz Polikliniği Nerede?(Çözüm bulundu)

Ordu Devlet Hastanesi Göz Polikliniği nereye taşındı?

ORDU ‘da İl Pandemi Kurulu tarafından alınan COVID-19 önlemlerinin ardından Ordu Devlet Hastanesi ‘ndeki bazı poliklinikler, başka sağlık kuruluşu binasına taşınıyor. Göz, psikiyatri, fizik tedavi ve cildiye poliklinikleri Akyazı’ya geçiriliyor.

Ordu Devlet Hastanesi Poliklinikleri nereye taşındı?

Alınan tedbirler kapsamında Ordu Devlet Hastanesi ‘ndeki bazı polikliniklerin, Akyazı Mahallesi’nde bulunan semt polikliniğine taşınacağı bildirildi. Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr.

Ordu Devlet Hastanesi hangi ilçede?

Ordu Devlet Hastanesi Hakkında Ordu ‘nun Altınordu ilçesinde yer alan hastaneye, şehir merkezinden ulaşım kolaylıkla yapılmaktadır.

Ordu Devlet Hastanesi hangi semtte?

Semt /Mah olarak Şahincili Mh. ve Ordu Merkez ilçesine bağlıdır. Ordu Devlet Hastanesi haritası Ordu ili içinde nerede olduğu haritada gösterilmektedir. Ordu Devlet Hastanesi posta kodu 52200, Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 69 metredir.

Dr Atilla Birsin hangi hastanede?

Dr. Atilla Birsin Edırne Keşan Devlet Hastanesı bünyesinde çalışıyor.

Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi kim?

Hastanemiz Başhekim ‘i Uzm. Dr. Atila GÜRGEN ve İdarecilerimizin katılımıyla “Dünya Ebeler Haftası” kutlandi.

Ordu il sağlık müdürü kimdir?

Mustafa Kasapoğlu, yeni görev yeri Ordu İl Sağlık Müdürlüğü ‘nde göreve başladı. Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü görevini yürüten, eski Samsun Sağlık Müdürü Termeli Dr. Mustafa Kasapoğlu Ordu İl Sağlık Müdürlüğü ‘ne atandı.

You might be interested:  Ordu Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Nerede?(Mükemmel cevap)

Orduda kaç tane devlet hastanesi var?

Ordu şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 10 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Ordu ilinde toplam 27 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır.

Ordu Devlet Hastanesi ne zaman açılacak?

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Ordu Şehir Hastanesi projesine ilişkin “2020 yılı sonunda veya 2021 yılının başlarında inşallah hastanemize kavuşuruz. Ordu Şehir Hastanesi 900 yataklı olacak ve son teknolojiyle donatılacak. Ordu ‘muza hayırlı, uğurlu olsun.” dedi.

Ordu Devlet Hastanesi Heyet günü ne zaman?

Ağır durumda olan ve yürüyemeyen hastalarımız için haftanın her Perşembe günü randevu oluşturarak, heyet muayeneleri gerçekleştiriyoruz.

Ordu Akyazı Mahallesi hangi ilçe?

Akyazı, Ordu ilinin Altınordu ilçesine bağlı bir mahalledir.

Ordu Devlet Hastanesi ne zaman yapıldı?

1964 yılında inşaatın bitmesiyle hizmete açılan bu bina, 1987 yılına kadar “ Ordu Devlet Hastanesi ” adıyla hizmet vermiş, 1987 yılından bu yana Ordu İl Sağlık Müdürlüğü olarak kullanılmaktadır.

Ordu Devlet Hastanesi kaç yataklı?

1987 yılında ana binasıyla hizmete giren 2003 yılında ek binanın tamamlanmasıyla birlikte Ordululara hizmet veren 510 yataklı Ordu Devlet Hastanesi ‘ne 320 yataklı tam donanımlı modern ek bina yapılması için başlatılan proje çalışmaları bitti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *