Ordu Giresun Havalimanından Giresun’a Nasıl Gidilir?(Soru)

Havalimanından Ordu ve Giresun’a gitmenin en kolay ve pratik yolu HAVAŞ servis otobüslerine binmek olacaktır. Eğer doğrudan bir ulaşım arayışındaysanız HAVAŞ servis otobüsleri sizin için ideal bir ulaşım alternatifidir. Her iki şehirden havalimanına karşılıklı olarak yolcu taşımacılığı yapılmaktadır.

Ordu Havaş nereden kalkıyor?

Havaş otobüsleri, Ordu -Giresun havalimanı iç Hatlar Terminali Gelen Yolcu Salonu çıkışından hareket etmektedir., Havaş Otobüs Servisleri uçak kalkış saatlerine göre düzenlenmektedir. Uçak inişinden sonra Havaalanından Şehir Merkezine hareket etmektedir.

Havaş arabaları nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Giresun Havalimanından Tireboluya nasıl gidilir?

Tirebolu’ya en hızlı şekilde ulaşmanın yolu uçak seyahati yaparak Ordu- Giresun Havalimanı’na inmektir. Havalimanından şehir merkezine ulaşım yaklaşık bir saatlik araç yolculuğu ile yapılmaktadır. İki nokta arasında ki uzaklık 73 kilometredir.

Ordu-Giresun havalimanı nereye yakın?

Ordu – Giresun Havalimanı 40.965031 enlem ve 38.080444 boylamda yer almaktadır. Gülyalı ilçesine bağlıdır.

Ordu Giresun havaalanına nasıl gidilir?

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Ordu – Giresun Havalimanı’na HAVAŞ servis otobüsleri ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Ordu otogarından hareket eden HAVAŞ servis otobüsleri Kumbaşı’nda Metro yazıhanesi önünden, Ünye ve Fatsa ilçelerinde ise otogardan yolcularını alıp havalimanına gitmektedir.

You might be interested:  Ordu Üniversitesi Hangi Bölümler Var?

Ordu Giresun arası ne kadar?

Ordu – Giresun arası karayolu ile 44 km’dir.

Havaş nerelere gidiyor istanbul?

Güzergah olarak, Taksim – Beşiktaş – Boğaziçi Köprüsü – Tem Bağlantı Yolu – Sabiha Gökçen Havalimanı istikametinde ilerliyor. Hangi Saatlerde Kalkıyor, 04:15 başlayan seferler 00.45 ‘e kadar her yarım saatte bir kalkmaktadır.

Marmarayla Sabihaya nasıl gidilir?

Marmaray+Metro Metro durağının önünden KM22 nolu otobüse binerek terminale ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası’ndan size en yakın duraktan metroya binecek, Kartal durağında ineceksiniz. Kartal metro durağının önünden bineceğiniz KM22 no’lu belediye otobüsü ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Sabiha Gökçen nasil gidilir?

Kadıköy – Tavşantepe M4 metrosundan havalimanına ulaşabilmek için Soğanlık durağında inip 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binin. Bu otobüsler Kadıköy -Tavşantepe metrosuyla Sabiha Gökçen ‘i bağlıyor.

Ordu Havalimanından Fatsa’ya Nasıl Gidilir?

Havaalanında, Havaş servisleri hizmet vermektedir. Bu servislerle, sadece şehir merkezine değil, Fatsa ‘ya da ulaşım sağlanabilmektedir. Uçuş saatine göre belirlenen Havaş servislerinin bilet ücreti 10 – 15 TL’dir. Havaalanından ilçeye ulaşım seçenekleri arasında taksi de bulunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı hangi ilçede?

Ordu – Giresun Havalimanı, Ordu ‘nun Gülyalı ilçesi ile Giresun ‘un Piraziz ilçeleri arasında inşa edilmiş sivil kategorideki havalimanıdır.

Ordu Giresun Havalimanı kullanılıyor mu?

Karadeniz’in iki şehrinde ortak olarak kullanılan Ordu – Giresun Havalimanı, Ordu ‘nun Gülyalı beldesiyle Giresun ‘un Piraziz ilçesi arasında konumlanıyor. 22 Mayıs 2015’te hizmete açılan havalimanı, ülkemizde ve Avrupa genelinde deniz üzerine kurulan ilk havalimanı olma özelliğine sahip.

Ordu Giresun Havaalanı ne zaman açılacak?

Ordu -Giresun Havalimanı resmi açılış için hazırlanıyor! Avrupa ve Türkiye’nin deniz doldurularak inşa edilen tek havalimanı olan ve 36 milyon ton taş kullanılan Ordu -Giresun Havalimanı, 22 Mayıs cuma günü açılıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *