Ordu Hakmar Market Nerede?(Çözünme)

Hakmarın kaç tane şubesi var?

1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, öncelikle bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 30’a çıkartmış, deneyimli personel kadrosu ve binlerce m2’lik satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Hakmar market nerede var?

İşte Hakmar Market şubeleri açılış ve kapanış saati… İstanbul Anadolu Yakası Pendik, Tuzla, Kartal, Sultanbeyli, Maltepe ilçelerinde 22 adet, Kocaeli’nin Çayırova ve Darıca ilçelerinde 2 adet şubesi bulunan bir süpermarket zinciri olan Hakmar Market, çok sayıda ürünü cazip fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

Zeki Doruk Kimdir?

1997 yılında organize perakende sektöründeki gelişimleri yakından takip eden işadamı Zeki DORUK, HAKMAR’ın temellerini atarak sektörde kalıcı, sürdürülebilir, güvenilir, yenilikçi bir marka oluşturmuş ve ilk mağazasını Pendik Velibaba’da açmıştır.

Orduda hakmar nerede?

Halkmar, süpermarket, Şahincili Mah., 579. Sok., No:4, Altınordu, Ordu, Türkiye – Yandex Haritalar.

Hakmar kim kurdu?

1992 yılında Zikri Doruk teşviki ve Niyazi Doruk desteğiyle Pendik Kaynarca’da Doruk Bakkaliyesi kurulmuş ve Zeki Doruk tarafından işletilmeye başlamıştır.

Hakmar Express kimin?

Yaptığı satın almalarla organize perakendede ağırlığını artıran Ülker Ailesi şimdi de Hakmar Ekspres ‘i radarına aldı. Yıldız Holding’in sahibi Ülker Ailesi, Hakmar ‘ı 2011’de devraldığı Şok Marketler aracılığıyla bünyesine katmaya hazırlanıyor.

Samsunda hakmar var mı?

Hakmar Mini Market, market, Karasamsun Mah., Adalet Cad., No:65, İlkadım, Samsun, Türkiye – Yandex Haritalar.

Hakmar kaçta açılıyor 2020?

HAKMAR hafta içi 10.00- 20.00 arası çalışıyor.

You might be interested:  Ilk Türk Devletlerinde Ordu Komutanına Ne Denirdi?(En iyi çözüm)

Niyazi doruk kimdir?

Niyazi DORUK, 1954 yılında Sivas İli Suşehri İlçesi Karacaören Köyü’nde çerçi ve bakkal olarak ticari hayata adım atmıştır. Takip eden 1958-1959 yıllarında Sivas ili Suşehri ilçesi Taklak Köyü’nde ilk yerleşik bakkaliyesini hizmete açmış ve 1970 yılına kadar devam etmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *