Ordu Havaalanı Hangi Firmalar Uçuyor?(Çözüm bulundu)

Giresun’da hava limanı var mıdır?

Ordu- Giresun Havalimanı Ordu’nun Gülyalı ilçesi ile Giresun ‘un Piraziz ilçeleri arasında inşa edilmiş olup Ordu il sınırları içerisindedir. Türkiye’de ve Avrupa genelinde deniz üzerine inşa edilen ilk ve tek havalimanı olma ününe sahiptir.

Ordu’da hava alanı var mı?

Ordu Hakkında Şehir yıllardır Karadeniz sahil yolu üzerinde olması sebebiyle önemli bir ulaşım merkezidir konumundadır son yıllarda yapımı tamamlanan Ordu Giresun Havalimanı sayesinde şehrin bu konumu daha da güçlenmiş bulunmaktadır. Ordu Giresun Havalimanı Ordu ile Giresun illeri arasında yer almaktadır.

Izmir’den Giresun’a uçak var mı?

Bu rotada en kısa uçuş 1 saat 45 dakika sürmektedir. İzmir Ordu-Giresun şehirleri arasındaki aralık 959 km’dir. İzmir Ordu-Giresun uçak bileti fiyatı konusunda yapılan analizlerde, en ucuz fiyatlı biletin 308 TL ile Anadolu Jet hava yolu firmasına ait olduğu görülmektedir.

Istanbul ordu uçak biletleri kaç lira?

İstanbul – Ordu Uçak Bileti

  • Ordu – İstanbul. Uçak Bileti 206,99 TL.
  • İstanbul – Ordu. Otobüs Bileti 149,00 TL.
  • Ordu – İstanbul. Otobüs Bileti 150,00 TL.

Ordu Hava alanı merkeze kaç km?

Ordu ‘nun Gülyalı ilçesi ile Giresun’un Piraziz ilçesi arasında bulunan Ordu Giresun Havalimanı, Ordu şehir merkezine 19 km, Giresun şehir merkezine ise 30 km uzaklıkta yer almaktadır. Her iki şehir arasında yolcu taşımacılığı HAVAŞ servis otobüsleri ile yapılmaktadır.

You might be interested:  Ordu Havalimanı Adı Ne?(Çözünme)

Istanbul’dan Ordu’ya uçak var mı?

Normal zamanlarda haftalık olarak İstanbul Sabiha Gökçen – Ordu arası toplam 69 direkt uçuş gerçekleşiyor. Günlük ortalama 9 kalkış mevcut.

Istanbul Ordu otobüs bileti kaç para?

En ucuz İstanbul – Ordu otobüs bileti 200,00 TL ‘dir.

Istanbul Ordu ucakla kac dk?

İSTANBUL ile ORDU Arası Uçakla 1 saat 4 dakika sürmektedir. İSTANBUL – ORDU arasındaki uçuş mesafesi 748 km dir. 748 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 1 saat 4 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Sabiha Gökçen Ordu Giresun uçakla kaç saat?

ordu giresun ile Istanbul Sabiha Gokcen International Airport Arası Uçakla Kaç Saat Sürer. ordu giresun ile Istanbul Sabiha Gokcen International Airport Arası Uçakla 1 saat 3 dakika sürmektedir.

Giresun istanbul otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Giresun – İstanbul otobüs bileti 165,00 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *