Ordu Kadınlar Plajı Ne Zaman Açılacak?(Çözünme)

Ordu Kadınlar Plajı saat kaçta açılıyor?

Devrin ardından gerçekleştirilen yenileme çalışmaları sonrası plaj yeni yüzüyle hizmete açıldı. Sabah 10.30 ile akşam 18.00 saatleri arasında hizmet verecek olan plajda şezlong, şemsiye, duş, tuvalet, soyunma kabinleri ve kantin gibi hizmetler verilirken, kadın güvenlikçi ve kadın cankurtaran görev alacak.

Oskem nedir?

Karadeniz Bölgesi’nde en çok mavi bayraklı plaja sahip Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına bağlı Ordu Su Kazalarını Engelleme Merkezi ( OSKEM ) tarafından Altınordu, Perşembe, Fatsa, Ünye ve Gülyalı ilçelerinde bulunan plajlarda hazırlıklar tamamlanarak hizmet verilmeye başlandı.

Ünye Kadınlar Plajı bayramda açık mı?

Yapılan bu düzenlemeler kapsamında Kadınlar Plajı bayramın 1’inci günü kapalı, diğer günler açık olacak. Bayramın 1’inci günü şirketimiz bünyesinde hizmet verilen Ayışığı Otoparkı ve Teleferik Alt İstasyon Otoparkı haricindeki diğer otoparklar ücretsiz hizmet verecek.

Orduda denize girilir mi?

Ordu ‘nun tüm ilçeleri göz önünde bulundurulduğunda toplam 32 plajı bulunmaktadır. Bu plajlar, Altınordu, Gülyalı, Fatsa, Perşembe ve Ünye ilçelerinde yer almaktadır. Fatsa’da yer alan Bolaman Belediye Plajı, Cumhuriyet Mahallesi Halk Plajı, Kumbaşı Kumsalı ve Kırkevler Plajı, mavi bayraklı plajlarıdır.

Samsun Kadınlar Plajı kaçta açılıyor?

Hafta içi ve hafta sonu sabah 08:00, akşam ise 19:00’a kadar hizmet Fener Plajına bayanlar yer bulmak için sabah erken saatlerde akın ediyorlar.

Ünye Kadınlar Plajı açık mı?

-10.30 ile 18.00 saatleri arasında hizmet verecek- Sabah 10.30 ile akşam 18.00 saatleri arasında hizmet verecek olan plajda şezlong, şemsiye, duş, tuvalet, soyunma kabinleri ve kantin gibi hizmetler verilirken, kadın güvenlikçi ve kadın cankurtaran görev alacak.

You might be interested:  Düzenli Ordu Ile Ilk Savaşlar Hangi Cephede Yapılmıştır?(EN iyi 5 ipucu)

Antalya kadınlar plajı Ne Zaman Açılacak 2021?

Antalya Sarısu’daki Kadınlar Plajı 14 Haziran’da açılacak!

Karadenizde denize girilir mi?

Ülkemizde yaz tatili, deniz, kum ve güneş denince Ege ve Akdeniz sahilleri akla gelmektedir. Ancak pırıl pırıl suyu, mavi bayraklı plajları ve toplamda 1700 kilometre sahil şeridi ile Karadeniz bölgesi önemli plajlara sahip.

Orduda nerede yüzülür?

Ordu ‘da Denize Girilebilecek En İyi 14 Nokta

  • Ünye. Görsel: Sebilehanimkonagi.
  • Çamlık, Çamlık Koyu ve Fokfok. Bu bölgede bulunan fokfok ve Fega deniz mağarası, Çamlık’taki iki simge mekan.
  • Uzunkum Plajı
  • İnciraltı Plajı
  • Çınarsuyu Plajı
  • Kırkevler Plajı
  • Kadınlar Plajı
  • Fatsa.

Hopa’da denize girilir mi?

Hopa Plajları: Eğer Hopa ziyaretiniz yaz aylarına denk geliyorsa, plajları gezerek denizin de tadını çıkarmanızı öneririz. Kemalpaşa Plajı ve Kopmuş Plajı, Hopa’da denize girebileceğiniz başlıca yerler arasında bulunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *