Ordu Martı Scooter Nasıl Kiralanır?(Çözüm bulundu)

Martı scooter kiralama yapabilmek için telefonlarınıza Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinden gerekli kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımladığınız taktirde üye işlemleriniz tamamlanır ve kiralamaya hazır duruma gelirsiniz.6

Martı ücreti ne kadar 2021?

Hem keyif için hem de ulaşım kolaylığı için kullanılan Martı elektrikli scooterların fiyatı İstanbul ile aynudur. İzmir martı fiyatı 2021 yılında başlangıçta 1,99 TL ve her dakika için 0,79 TL olarak ücretlendiriliyor.

Gaziantep Martı scooter nasıl kiralanır?

MARTI SCOOTER NASIL KİRALANIR? Martıyı kullanmak için; iOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak mevcut durumda olan mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Harita üzerinden size yakın olan Martı ‘yı bularak başla seçeneğine tıkladıktan sonra scooter üzerinde bulunan kodu akıllı telefonunuza okutunuz.

Martı scooter nasıl kiralanır 2021?

Martı kiralama saniyeler içinde yapılabilir. İşte Martı elektrikli scooter kiralamak için yapmanız gerekenler;

  1. Öncelikle telefonunuza (İOS-Android) Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.
  2. Uygulama üzerinden gerekli kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımlamanız gerekmektedir.

Martı Eskişehir ne kadar?

Yapılan fiyat değişikliği ile birlikte Martı ‘nın başlangıç ücreti 1,99 TL oldu. Her 1 dakika için ise 0,59 TL ücret talep ediliyor. Yapılan düzenlemenin ardından 10 dakikalık Martı yolculuğu 7,89 TL oldu.

You might be interested:  Ordu Lunapark Ne Zaman Açılacak?(EN iyi 5 ipucu)

Martı kaç km gider?

Dünya çapındaki mikromobilite araçları ortalama 25 km /sa hıza çıkabiliyorken Martı elektrikli scooterlarının hızını güvenlik açısından 18 km /sa ile limitlemiştir.

Martı scooter ücreti ne kadar?

Martı scooter, kiralama başlar başlamaz 1,99 TL açılış ücreti yansıtmaktadır. Daha sonra dakikalık olarak 0,79 kuruş ücretlendirme yapılmaktadır. Her bütçeye uygunluğu ile gün içinde birçok kişinin ihtiyaçlarını karşılamakta ve ulaşımı kolay hale getirmektedir. 6

Martı ücreti nasıl ödenir?

Nasıl öderim?

  1. Martı uygulamasına kaydolduktan sonra, menüden Martı Cüzdan bölümüne gitmen ve tercih ettiğin ödeme yöntemini eklemen yeterli.
  2. Ödeme yöntemini eklerken gerekli tüm bilgileri girdiğinden emin ol.
  3. Sürüşünü başarıyla bitirdiğinde, sürüş ücreti varsayılan ödeme yönteminden otomatik olarak tahsil edilecektir.

Martıya binmek için ne gerekli?

Martı kullanmak için İOS ve Android platformlarından ücretsiz mobil uyglamayı indirin. Harita üzerinden siz en yakın Martı ‘yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üzerinde bulunan kilidi açmak için girin.

Martı banka kartı geçerli mi?

Martı Cüzdan, Martı ‘nın Kullanıcı’lara ödeme kolaylığı sağlayan bir ödeme yöntemidir. Kullanıcılar, bu Sözleşme’yi kabul etmekle Uygulama üzerinden Martı Cüzdan hesabı oluşturacaklardır. Kullanıcı, Martı Cüzdan’a yalnızca kredi kartları ve banka kartları aracılığıyla tutar ekleyebilir.

BinBin kaç TL?

Rakiplerinden farklı olarak İstanbul Havalimanı’nda da hizmet verebilen BinBin, bu özelliği ile rakiplerinden ayrılıyor. Üniversitesi kampüslerinde 1 TL ‘lik açılış ücreti ve kullanılan dakika başına 0,50 TL talep ederek kullanılabilen BinBin, İstanbul Havalimanı’nda ise 15 dakikası 4 euro olarak ücretlendiriliyor.

BinBin kaç para?

Kampüslerdeki BinBin scooterlarının açılış ücreti 1 TL. Dakika başına ise 0,50 TL talep ediliyor. Kısacası 10 dakikalık BinBin yolculuğunun fiyatı sadece 6 TL. Havalimanı’nda ise daha yüksek bir fiyat tercih edilmiş.

You might be interested:  1. Ordu Komutanlığı Nerede?

Martı nasıl kiralanır Antalya?

Bulunduğunuz konumda size yakın ve şarj durumu müsait olan hangi scooter var ise yeşil daire butonuna tıklayarak ve Martı scooter üzerinde bulunan QR kodunu telefona okutarak kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Martı motor kaç para?

Siz de tıpkı benim gibi Martı Motor ‘un nasıl kullanıldığını veya ne gibi kuralları olduğunu merak ediyorsunuz. Gelin açılışı 3.99 TL olan ve dakika başı 1.49 TL yazan Martı Motor ‘a birlikte göz atalım.

Eskişehir martı var mı?

Martı ‘yı, şuan için sadece Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerinde yer alan merkez mahallerde aktif olarak kullanabilirsiniz.

Martı scooter ne marka?

Martı Scooter Filosu Hangi Araçlardan Oluşuyor? Martı ‘nın filosu neredeyse tamamen yerli üretim olan Anadolu 1 modelinden oluşuyor. Martı ilk çıktığında Segway ES1 ve Xiaomi M365 kullanıyordu. Anadolu 1 ise Martı mühendislerinin kendi tasarımı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *