Ordu Şehir Hastanesi Nereye Yapılacak?(Doğru cevap)

Çevre yolunun hemen altında, Ordu Üniversitesi yerleşkesi içerisinde yer alan ve üniversitenin yer tahsis ettiği şehir hastanesinin 2 yılda tamamlanması hedefleniyor.

Ordu şehir hastanesi ne zaman?

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Ordu Şehir Hastanesi projesine ilişkin “2020 yılı sonunda veya 2021 yılının başlarında inşallah hastanemize kavuşuruz. Ordu Şehir Hastanesi 900 yataklı olacak ve son teknolojiyle donatılacak. Ordu ‘muza hayırlı, uğurlu olsun.” dedi.

Ordu şehir hastanesi ne zaman bitecek?

Şehir hastane inşaatı devam ederken, deniz dolgusuna çakılacak olan 4 bin 416 fore kazıktan yaklaşık bin 200’ünün çakılma işlemi tamamlandı. 2023 yılı ortalarında tamamlanması hedeflenen hastanenin, 900 yataklı olacağı ancak gerekli görülmesi halinde artabileceği belirtildi.

Ordu Devlet Hastanesi nereye yapılıyor?

Ordu çevre yolunun hemen altında, Ordu Üniversitesi yerleşkesi içerisinde yer alan şehir hastanesinin 2 yılda tamamlanması hedefleniyor. Yapılacak olan şehir hastanesinin yanına 22 bin metrekare alana sahip bir morfoloji binası da inşa edilecek.

Ordu şehir hastanesi başlandı mı?

Cumhurbaşkanımızın Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları, Sağlık Bakanlığımızın destekleri, Ordu Ailemizin değerlerinin gayretiyle 24 Aralık 2020 tarihinde ihalesi yapıldı. Yasal prosedürler tamamlandıktan sonra hastane inşaatına fiilen başlandı.

Ordu şehir hastanesi kim aldı?

1.2 MİLYARLIK ORDU İHALESİ EKŞİOĞLU’NA Ardından yaklaşık maliyeti 1 milyar 355 bin 359 TL olan 900 yataklı Ordu Şehir Hastanesi Yapım işi Ekşioğlu İnşaat’a 1 milyar 188 milyon liraya verildi.

You might be interested:  Ordu Hangi Bölgededir?(Doğru cevap)

Antalya Şehir Hastanesi’ni kim yapıyor?

1 milyar 187 milyon 523 bin TL yaklaşık maliyet belirlenen Antalya 1000 Yataklı Şehir Hastanesi (Devlet Hastanesi ) Yapım İşi İhalesi 29 Aralık’ta gerçekleşti. İhale 990 milyon TL’ye Kolin İnşaat ve Pekerler iştiraki Nesma Yapı İş ortaklığına verildi. Antalya Kepez’deki hastanenin inşaatı 18 Mart’ta başladı.

Kütahya şehir hastanesini kim yapıyor?

Yüklenici Güriş firması Proje İhale Müdürü, Koordinatör Mühendis Orhan Barut ve Hastane Tasarımcısı Prof. Dr.

Diyarbakır’da şehir hastanesi nerede yapılacak?

Diyarbakır ‘da da ihalesi yapılan ve 1000 yatak kapasiteli Şehir Hastanesinin yapımına merkez Kayapınar ilçesi Talaytepe mahallesinde 439 dönüm alan üzerinde başlanacak. Bu yıl temeli atılması planlanan Diyarbakır Şehir Hastanesi ile yaşanan sağlık sorunları büyük ölçüde giderilecek.

Giresun Devlet Hastanesi ne zaman açılacak?

Bal Giresun Sağlık İl Müdürü Ahmet Bal, Giresun 350 yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nin bir bölümün 2 Kasım Pazartesi günü itibariyle sağlık hizmeti vermeye başlayacağını açıkladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *