Ordu Yeni Otogar Ne Zaman Açılacak?(Doğru cevap)

Altınordu Eskipazar Mevkii, çevre yolunun hemen kenarında 22.000 metrekarelik alan üzerinde Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen terminal, 1 Aralık 2020 Salı günü vatandaşların hizmetine sunulacak.

Ordu otogar ne zaman açılacak?

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu İlçesi’ne yapılacak yeni otogarın ihalesi 18 Ocak 2017 tarihinde gerçekleşecek. Otogar TOKİ ve Memurkent’in bulunduğu Terzili’de Çevre Yoluna yakın bir alanda inşa edilecek. Otogar inşaatının ihaleden sonra 450 günde tamamlanıp 2018’de hizmete girmesi planlanıyor.

Ordu yeni otogar açıldı mı?

Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali hizmete açıldı. Ordu Büyükşehir Belediyesinin Eskipazar Mevkii çevre yolunun hemen kenarında hayata geçirdiği otobüs terminali, şehir içi ve şehirler arası taşımacılara yönelik hizmet vermeye başladı. Burası gayet güzel ve büyük bir otogar oldu.

Ordu yeni otogar nereye yapıldı?

Ordu ‘nun Altınordu İlçesi’nde TOKİ ve Memurkent Konutları’nın bulunduğu araziye yapılacak olan Altınordu Terminal Projesi trafiği rahatlatacak. Mayıs ayında ihaleye çıkacak olan terminal toplam 22 bin m2’lik alan üzerine inşa edilecek.

Ordu Yeni Otogar hangi mahallede?

Otogar 40.979660 enlem ve 37.894085 boylamda yer almaktadır. Semt/Mah olarak Yeni Mh. ve Ordu Merkez ilçesine bağlıdır.

Ordu yeni otogara hangi dolmuşlar gidiyor?

Yeni açılan Otogar mevkiine 57, 58 ve 58A dolmuşları otogardan geçiyor. Ayrıca 61 numaralı dolmuş hattı yakından geçiyor.

Ordu yeni otogara kaç numara gidiyor?

YENİ OTOGARA HİZMET VERECEK TOPLU TAŞIMA HATLARI BELLİ OLDU Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından 1 Aralık tarihinde açılan Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşım ilçenin dört bir noktasından kolaylıkla sağlanacak. Buna göre 57-58/A ve 58 No’lu hatlar terminale yolcu taşımacılığı yapacak.

You might be interested:  Pegasus Ordu Giresun Seferleri Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

Ordu istanbul otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Ordu – İstanbul otobüs bileti 150,00 TL’dir.

ORDU Ankara otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Ordu – Ankara otobüs bileti 120,00 TL’dir.

Ordu dolmuşlar saat kaçta bitiyor?

TÜM HATLARDA SON SEFER SAATİ 21.30 OLARAK DEĞİŞTİRİLDİ Aynı zamanda tüm hatlar seferlerini, pazar günlerindeki çalışma saatlerindeki gibi düzenleyecek. Tüm hatlarda son sefer saati 21.30 olarak değiştirilirken, 52 No’lu hattın son sefer saati 22.30 olarak belirlendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *