Sen Anlat Karadeniz Ordu Da Nerede Çekiliyor?(Çözüm bulundu)

Son dönemlerin popüler yapımı Sen Anlat Karadeniz dizisi, ağırlıklı olarak Trabzon kentinde çekiliyor. Çekimlerin en yoğun olarak yapıldığı yer, Sürmene içerisinde bulunan Memiş Ağa Konağı olurken, Trabzon – Rize yolu üzerinde yer alan konak, 130 yıllık tarihi ile şehrin konak yapısını izleyicilerine sunuyor.

Kaleli konağı nerede?

Trabzon’un sürmene ilçesinde bulunan,1800’lerin ortalarında Memiş Ağa tarafından yaptırıldığı bilinen ilginç ve dönemin resmen mimari harikası olan konak, Sen Anlat Karadeniz dizisinde yer almaktadır.

Sak nerede çekildi?

Romantik komedi türündeki dizinin çekimleri ağırlıklı olarak İstanbul’un Asya Yakası’nda yer alan Beykoz ilçesinde gerçekleştiriliyor. Zaman zaman eski Beykoz Kundura Fabrikası’nda da çekimler yapılıyor.

Zamaniszade konağı nerede?

Son olarak başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Burcu Binici’nin yer aldığı ve yönetmenliğini Osman Sınav’ın yaptığı “Sen Anlat Karadeniz” isimli yeni televizyon dizisinin çekimleri Trabzon’un Vakfıkebir ilçesindeki 130 yıllık Zamaniszade Konağı ‘nda başladı.

Sen Çal Kapımı nerede çekiliyor?

İzleyici tarafından büyük beğeniyle takip edilen dizinin başrolleri Kerem Bürsin ve Hande Erçel Antalya’da çekimler sırasında birbirinden güzel pozlar verdiler. Bige Önal, Anıl İlter, Çağrı Çıtanak, Başak Gümülcenioğlu’nun da eşlik ettiği Antalya serüveninde oyuncular keyifli dakikalar geçirdiler.

Kuzey Yıldızı hangi obada çekiliyor?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Ordu ilinin Kabadüz ilçesinde bulunan Çambaşı Yaylası’nda çekiliyor. Yayla, dizinin yayınlanmaya başlamasından itibaren büyük bir popülerlik kazanmaya başladı.

You might be interested:  Ilk Düzenli Ordu Olan Yaya Ve Müsellemler Ne Zaman Kuruldu?(Soru)

Sen anlat Karadeniz’in evi nerede?

Çekimlerin en yoğun olarak yapıldığı yer, Sürmene içerisinde bulunan Memiş Ağa Konağı olurken, Trabzon – Rize yolu üzerinde yer alan konak, 130 yıllık tarihi ile şehrin konak yapısını izleyicilerine sunuyor. İç ve dış tasarımı ile en sevilen sahnelere bu konak ev sahipliği yapıyor.

Sen anlat Karadeniz seti nerede?

Sen Anlat Karadeniz dizisi, Trabzon’da çekiliyor. Trabzon’un Vakfıkebir ilçesi set alanı olarak kullanılıyor. Aynı zamanda Sümela manastırı, Mızraklı su, Çatma obası gibi yerler de dizide sıklıkla görünen yerler arasında.

Sen anlat Karadeniz hikayesi gerçek mi?

İzlenme rekorları kıran, sevilen dizi ‘ Sen Anlat Karadeniz ‘in hikayesinin gerçek olduğu ortaya çıktı. Dizide 16 yaşında kendisine işkence yapan adamın karısı olmaya mecbur bırakılan dizide, gerçek hayatta Eyüp-Elif Güleç çifti tarafından birebir yaşandığı öğrenildi.

Kazara aşk filmi nerede çekildi?

Artık ne Şimal ve Karadeniz ailesi, ne de Civan ve Saydam ailesi için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır… KAZARA AŞK NEREDE ÇEKİLİYOR? Kazara Aşk dizisinin çekimleri İstanbul’un çeşitli ilçelerinde gerçekleşiyor.

Kazara Aşk son bölüm nerede çekildi?

Kazara Aşk Sinop’ta Ayancık ilçesinde, İstanbul’da ise Beykoz’da çekildi.

Dağdeviren konağı nerede?

Şehirden uzakta, yüksek rakımlı yemyeşil bir coğrafyadaki tarihi konak, her detayıyla geçmişten günümüze bizi nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Sürmene’deki ev, aslında bir konak. ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisinde kullanılan ikinci ana mekan olan bu konak, dizi projesinden önce boş bir mekanmış.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *